Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Kamernet.
Lieve (Nederlandse sprekende) kamerzoekende meiden, Vanaf 1 mei (of eerder in overleg) komt er een kamer vrij in ons huisje aan de Valeriusstraat.
De kamer heeft een apart slaapgedeelte boven en een woongedeelte beneden. Verder delen wij met z’n 3en een keuken en een badkamer. Ons huis ligt op 5 minuten fietsen van NHL stenden, 7 minuten fietsen van de stad en verschillende supermarkten op 5 minuten fietsen. Wij studeren allebei Hotel Management aan NHL Stenden.
Wij hebben geen vaste huisavond, maar we eten vaak samen en houden van een avondje kletsen, spelletjes spelen of een filmpje kijken. Maar doen ook lekker ons eigen ding. ♀️Belangrijke informatieAangeboden: studentenkamerHuurprijs €323,50 p/mBorg: een keer de huur Extra kosten: 12,50 voor de wifi €70 voor de oven, vriezer en printer Beschikbaar: 1 mei (eerder in overleg)Overnamen meubels❗️let op: er moeten een aantal meubels verplicht worden overgenomen. Interesse? Stuur een berichtje met wat info over jezelf en een foto, wie weet nodigen we je binnenkort wel uit voor de hospi!GroetjesKlasina en Marlieke(Als je dit zou willen delen zou dat heel fijn zijn )
Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten..
| Naam | Valeriusstraat |
| Leeuwarden | |
| Type | Kamer |
| Aanbieder | Kamernet |
| Oppervlakte | 20 |
| Douche | true |
| Keuken | true |
| Woonkamer | false |
| Postcode | 8915AD |