Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Kamernet.
Ben jij op zoek naar een fijne kamer op een toplocatie in Arnhem? Dan is dit er eentje die je gezien móét hebben.Per 1 juni 2026 komt deze kamer van ca.
27 m² beschikbaar op de tweede verdieping aan de voorzijde van een karakteristiek en goed onderhouden pand in het geliefde Spijkerkwartier. Een wijk die bekendstaat om haar levendige sfeer, mooie panden en ideale ligging. Locatie, locatie, locatieJe woont hier op loopafstand van het centrum, supermarkten, openbaar vervoer en gezellige cafés en restaurants. Rustig wonen, maar alles binnen handbereik.
De kamerDe kamer is heerlijk licht en ruim, wat zorgt voor een rustige en fijne sfeer. Dankzij de goede indeling is de ruimte perfect te gebruiken als woon- én slaapkamer. ️ Gedeelde voorzieningenJe deelt de douche, keuken en het toilet met twee medebewoners. In het pand wonen in totaal 12 bewoners; de sfeer is prettig en respectvol.
Extra’s die het verschil maken* Grote, zonnige achtertuin (gedeeld)* Net gemeenschappelijk washok* Verzorgd en goed onderhouden pand* Fijne balans tussen privacy en gezelligheid Huurprijs* Huur: €695,-* Servicekosten: €125,- (incl. gas, water, elektra & internet) Beschikbaar per: 1 juni 2026
Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten..
| Naam | Parkstraat |
| Arnhem | |
| Type | Kamer |
| Aanbieder | Kamernet |
| Oppervlakte | 27 |
| Douche | true |
| Keuken | true |
| Woonkamer | false |
| Postcode | 6828JJ |