Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Kamernet.
Een leuke kamer te huur aan de Lammert Majoorlaan in Bussum! Per 1 mei 2026 ben ik opzoek naar een gezellige huisgenoot om het huis mee te delen.
De kamer wordt gestoffeerd opgeleverd maar kan in overleg ook gemeubileerd. meubels op foto's zijn verouderde foto's. zijn grotendeels hetzelfde alleen in het zwart. De huurprijs bedraagt €900.
(excl.), hiervoor heb je ruim 67 m2 aan ruimte: - Een eigen slaapkamer van 16m2 - Gedeelde badkamer met een douche en een aparte bad (9m2) - Gedeelde open keuken en woonkamer (42m2) - Gedeeld balkon met genoeg zonlicht - Huurperiode in overleg en is te verlengen. Plus daarbij woon je op: - 5 min loopafstand van NS-station en busstation Naarden-Bussum - 10 minuten fietsafstand naar station Bussum-Zuid - loopafstand van de winkelstraten van Bussum - loopafstand van verschillende kroegen, eetgelegenheden en een filmhuis.Ben jij geïnteresseerd en wil je meer weten? Laat dan een bericht achter met jouw telefoonnummer en dan neem ik contact met jou op.
Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten..
| Naam | Lammert Majoorlaan |
| Bussum | |
| Type | Kamer |
| Aanbieder | Kamernet |
| Oppervlakte | 16 |
| Douche | true |
| Keuken | true |
| Woonkamer | true |
| Postcode | 1401RP |