Bothastraat

Prijs : € 425

Leeuwarden

Kamer


Bothastraat Ga naar Kamernet

voor € 425

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Kamernet.

Ben jij op zoek naar een leuke studentenkamer? Mail dan ons kantoor met een korte omschrijving van jezelf en vergeet niet je telefoonnummer te vermelden, zodat we snel een bezichtiging met elkaar kunnen inplannen!Deze kamer bevindt zich op de begane grond aan de voorzijde van de woning.

De kamer heeft een oppervlakte van 16 m² en beschikt over een eigen keuken, dus je kunt je helemaal uitleven met kokkerellen. In de woning wonen in totaal 4 huisgenoten. Het sanitair deel je met de andere bewoners en bestaat uit één douche en één toilet.De ligging is perfect. De woning ligt dichtbij de Prinsentuin, NHL Stenden en de binnenstad van Leeuwarden.

Hierdoor ben je overal snel, zowel lopend als met de fiets.Bijzonderheden:Minimale huurperiode: 12 maandenSanitair gedeeld met 4 huisgenoten (één douche, één toilet)Huisdieren zijn niet toegestaanVerwarmd d.m.v. centrale verwarmingPer direct beschikbaarOppervlakte: ca. 16 m²Huurprijs: 425 euro per maand incl. gas, water en lichtBorg: eenmalig 425 euroGeschikt voor studenten


Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten..



Eigenschappen
Naam Bothastraat
Leeuwarden
Type Kamer
Aanbieder Kamernet
Oppervlakte 16
Douche true
Keuken false
Woonkamer false
Postcode 8917BE