PLETTERIJKADE, CENTRUM, DEELS GESTOFFEERD, € 981,06 INCLUSIEF G.W.E. TV & INTERNET

Prijs : € 981

The Hague

Onbekend

PLETTERIJKADE, CENTRUM, DEELS GESTOFFEERD, € 981,06 INCLUSIEF G.W.E. TV & INTERNET Ga naar Huurportaal-nl

voor € 981

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.

PLETTERIJKADE, CENTRUM, DEELS GESTOFFEERD, € 981,06 INCLUSIEF G.W.E.

TV & INTERNETFantastisch gestoffeerd 1 slaapkamer appartement bij het centrum van Den Haag. De woning is ideaal gelegen nabij openbaar vervoer, Centraal station, station Holland Spoor en het centrum van Den Haag nog geen 5 minuten loopafstand en de uitvalswegen op vijf minuten rij afstand.Entree trap naar de eerste verdieping; direct bij binnenkomst de woonkamer; keuken voorzien van koelkast, gasfornuis en afzuigkap; badkamer voorzien van douche en wastafel; apart toilet; de woning heeft een aparte slaapkamer; balkon aansluitend aan de woonkamer.Bijzonderheden:
- Maximaal 24 maanden
- Wasmachine aanwezig voor algemeen gebruik
- Huisvesting vergunning vereist
- 134 WWS punten
- Maximaal 1 student
- Garantsteller mogelijk
- Inkomenseis is 3 keer de maandhuur
- Kale huurprijs €871,06
- Voorschot servicekosten €110,-.

Kaart

Eigenschappen
Naam PLETTERIJKADE, CENTRUM, DEELS GESTOFFEERD, € 981,06 INCLUSIEF G.W.E. TV & INTERNET
The Hague
Type Onbekend
Aanbieder Huurportaal-Nl
Oppervlakte 32
Aantal kamers 1