Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.
Kijkmiddag in het klooster!
Kom op vrijdag 18 september tussen 16.30 en 18.00 uur langs tijdens de kijkmiddag in Vlinderheide.
Het team van Steenvlinder vertelt je alles over zelfbouw, de mogelijkheid om je woning te laten afbouwen en de klus-huur-koopwoningen van Steenvlinder INC.
Appartement VH07
Dit karaktervolle zelfbouwappartement ligt op de eerste verdieping van het klooster in Vlinderheide. Je krijgt een ruime open leefruimte die je volledig naar eigen smaak kunt indelen.
De woning beschikt over een balkon van 4 m², een hoog plafond en authentieke elementen zoals boogramen. Zo combineer je de sfeer van het historische kloostergebouw met een woning die je zelf vormgeeft.
Interesse? Neem
Klus-huur-koop in Vlinderheide
Wil je graag een eigen woning, maar lukt kopen nu niet? Met klus-huur-koop van Steenvlinder INC krijg je de kans om eerst te huren en zelf aan je woning te klussen. Zo bouw je stap voor stap aan je eigen plek én aan de mogelijkheid om de woning later te kopen.
Eerst huren, zelf klussen
Je huurt de woning eerst van Steenvlinder INC.
Voor de verbouwing ontvang je een klusbudget. Daarmee kun je de woning naar jouw wensen verder afbouwen. Je steekt zelf tijd en arbeid in de verbouwing en krijgt zo meer invloed op het eindresultaat.
De woningen worden zelfbouwrijp opgeleverd. Daarna ga je zelf aan de slag met de verdere afwerking.
Dat maakt klus-huur-koop geschikt voor mensen die graag hun handen uit de mouwen steken en zelf verantwoordelijkheid willen nemen voor hun woning.
Later kopen
Na de klusperiode blijf je de woning huren. Op termijn kun je de woning zelf kopen. Zo biedt klus-huur-koop een toegankelijke route naar een eigen woning, ook als je nu nog geen woning kunt kopen.
Wonen in het klooster
De klus-huur-koopwoningen maken deel uit van de transformatie van het klooster in Vlinderheide. Je woont hier in een karaktervol gebouw met een bijzondere geschiedenis, gecombineerd met moderne woonkwaliteit en een nieuwe, duurzame bestemming.
Overdracht Aangeboden sinds Log in om te bekijken Aanvaarding In overleg Huurprijs € 910 per maand (geen servicekosten) Waarborgsom € 2.850 eenmalig Huurovereenkomst Onbepaalde tijd Status Beschikbaar Bouw Soort appartement Portiekwoning (appartement) Soort bouw Nieuwbouw Bouwjaar 2025 Oppervlakten en inhoud Gebruiksoppervlakten Wonen 79 m² Gebouwgebonden buitenruimte 4 m² Inhoud 237 m³ Indeling Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers) Aantal badkamers 1 badkamer Badkamervoorzieningen Inloopdouche, toilet, en wastafel Aantal woonlagen 1 woonlaag Gelegen op 1e woonlaag Energie Energielabel Niet beschikbaar Isolatie Dubbel glas en volledig geïsoleerd Verwarming Warmtepomp Buitenruimte Ligging Aan park, aan rustige weg en vrij uitzicht Balkon/dakterras Balkon aanwezig.
| Naam | Appartement Te Huur |
| Kerkrade | |
| Type | Onbekend |
| Aanbieder | Huurportaal-Nl |
| Oppervlakte | 79 |
| Aantal kamers | 2 |
| Postcode | 6461 DW |