Studentenhuis Te Huur (Centrum Sittard)

Prijs : € 410

Sittard

Onbekend


Studentenhuis Te Huur (Centrum Sittard) Ga naar Huurportaal-nl

voor € 410

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.

Ben jij op zoek naar een rustige, zonnige kamer in een gezellige woning? Per 1 juli 2026 komt er een kamer vrij op de eerste verdieping aan de tuinzijde van het huis!
De kamer is ongeveer 15 m² en heeft een hoog plafond, waardoor het heerlijk ruim aanvoelt.

Perfect voor een hoogslaper of een andere inrichting naar keuze. Dankzij de rustige ligging aan de tuinzijde is het de ideale plek om te studeren of gewoon lekker te ontspannen.
Je deelt de verdieping met twee huisgenoten en hebt toegang tot een moderne badkamer en een gezellige keuken.

Vanuit de keuken stap je zo het dakterras op, waar je kunt genieten van een koffie in de zon of een gezellige avond met je huisgenoten.
Verder hebben we een grote tuin en een overdekte fietsenstalling, ideaal voor het opbergen van je fiets.
De woning ligt super centraal! Op nog geen 5 minuten lopen ben je al op de markt van Sittard, en binnen 10 minuten fietsen sta je op het station. Ook de supermarkt is vlakbij.
Heb je interesse?
Neem.



Kaart

Eigenschappen
Naam Studentenhuis Te Huur (Centrum Sittard)
Sittard
Type Onbekend
Aanbieder Huurportaal-Nl
Oppervlakte 15
Aantal kamers 1
Postcode 6131 JD