vandaag | 1 kamer | 11 m2
Beschrijving Oldenzaalsestraat, Enschede / Roombeek € 482,- inclusief gas/water/elektra, servicekosten De gemeenschappelijke ruimten zoals badkamer...
Te huur per 15 mei 2026: Mooie gemeubileerde studentenkamer in een gerenoveerd studentenhuis! Ben jij op zoek naar een fijne en instapklare kamer? Dez...
Pyrmontstraat 14 - kamer 3 - Enschede Deze kamer bevindt zich aan de Pyrmontstraat 14, 7513 BP Enschede, gelegen in een rustige en groene woonwijk. De...
vandaag | 1 kamer | 10 m2
Beschrijving Pyrmontstraat 14 - kamer 3 - Enschede Deze kamer bevindt zich aan de Pyrmontstraat 14, 7513 BP Enschede, gelegen in een rustige en gro...
vandaag | 1 kamer | 10 m2
Oldenzaalsestraat, Enschede / Roombeek € 472,- inclusief gas/water/elektra, servicekosten Ben je een student? En wil je wonen nabij het centrum? De ge...
vandaag | 1 kamer | 20 m2
Emmastraat, Enschede-binnensingelgebied € 495,- p/m incl. g/w/e. Zeer centraal gelegen ten opzichte van Saxion, universiteit, station en centrum Ruime...
Beschrijving Emmastraat, Enschede-binnensingelgebied € 495,- p/m incl. g/w/e. Zeer centraal gelegen ten opzichte van Saxion, universiteit, station ...
Hoi kamerzoeker, Wij als bewoners aan de Perikweg zoeken een nieuwe huisgenoot. Per 1 juni komt er bij ons een kamer vrij. We wonen met z'n 4en en zij...
in dit huis met 3 prachtige ruime kamers komt per 1 Juni een kamer vrij voor een nette en rustige meid indeling 3 ruime kamers, hal, keuken, berging d...
vandaag | 1 kamer | 12 m2
Beschrijving H.J. van Heekplein, Enschede-centrum € 516,- p/m inclusief voorschot g/w/e en servicekosten. Op loopafstand van Saxion en station, fie...
Deze studentenkamer met eigen wastafel is beschikbaar vanaf 1 aug. 2026 of mogelijk wat eerder. Prijs: EUR 450,= (all-in), dus incl. alle servicekoste...
Te huur moderne gemeubileerde studio in Enschede €1099,- incl. per maand. (€ 946,00 + € 153 g/w/e) Aanvragen huursubsidie is mogelijk! Het centrum van...
Ben jij op zoek naar een huis met chille huisgenoten, een rustgevende achtertuin (180+ m2!) en uiteraard een fatsoenlijke kamer? Dan heb jij de juiste...
Midden in het Twentse bos ligt aan een vijver, het mooiste, grootste, gezelligste studentenhuis van de campus! Bij Schildpatio komt een plekje vrij! W...
Haaksbergerstraat 311 kamer 11, Enschede Deze nette kamer biedt een comfortabele woonruimte. Gelegen in een levendige straat, vlakbij het centrum van ...
Beste kamerzoeker, Wij zijn Huize Bosøl en we wonen aan de Witbreuksweg in Enschede, op de rand van de campus van de UT en het bos. Wij zijn een gemen...
*Dutch speaking only* Huize Rosé is opzoek naar een nieuwe huisgenoot! Op Huize Rosé wonen we met 5 meiden in een studentenhuis op kruipafstand van de...
Hee! Wij zijn de bewoners van 'Villa Drakensteijn', een gemengd huis in het centrum van Enschede. Ons grote witte hoekhuis, 15 minuten fietsen van de ...
Prachtige kamer op de begane Grond met uitzicht op de tuin. Toilet en bijkeuken naast de kamer. Op de andere verdiepingen zijn in totaal nog drie kam...
Het Slaphuis is opzoek naar een nieuwe huisgenoten! Per direct komen er 2 kamers vrij, beide van ongeveer 12m2. We zijn een gemengd huis van 5 persone...
Hey toekomstige huisgenoot!! Wij zijn B.S.V Moedt ende Kraght, ofwel Huize MEKmekmek, een actief studentenhuis op de campus. Momenteel wonen wij met ...