Oldenzaalsestraat

Prijs : € 280

Enschede

Kamer


Oldenzaalsestraat Ga naar Kamernet

voor € 280

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Kamernet.

Opzoek naar meer dan alleen een studentenhuis? Een iconisch huis om je te ontwikkelen als student, op een unieke plek met een rijke geschiedenis.- Actief studenten leven:Als eerste zijn wij een diverse groep studenten, met verschillende interesses, studies en sporten.

Momenteel zitten wij bijna allemaal bij een vereniging, maar dit is geen vereiste. Daarnaast is iedereen individueel, maar ook als huis zeer actief in het studentenleven. Zo hebben wij bijna wekelijkse borrels met huizen/disputen van binnen en buiten Enschede.- Huistaken:We leven hecht samen, elke maandag hebben we huisavond. Eten en boodschappen doen we zoveel mogelijk samen.

Het huis moet ook onderhouden worden, daar hebben we huistaken voor. Daarnaast proberen wij met elkaar alles te repareren wat binnen ons bereik ligt.- Studeren:Naast het huis onderhouden en veel gezelligheid, is studie een belangrijk punt waar we elkaar altijd mee helpen. Vanwege studie zijn we namelijk in Enschede. Om dit nog meer te stimuleren, bezit ons huis een ruime en chique studieruimte.- Gala:Eens per jaar geven wij het grootste studenten huisgala van Nederland, elk jaar een magisch succes.- Heineken:Bij het gala krijgen we hulp van Heineken, waar we daarbuiten ook goed contact mee hebben.

Elke maand leveren zij ons bier en halen ze de lege kratten op (scheelt heel veel moeite).- Oude lullen:Tijdens het gala komen alle oud bewoners terug. Dat zijn er meer dan 100, we hebben dan ook met de met de meesten nog goed contact.- Rijke geschiedenis:Want terugkomen op onze oude textiel villa uit het jaar 1880, met rijke geschiedenis is uniek. Met uitzicht op onze eigen grote tuin en weiland.- Hechte band:Dit allles maakt dat we hecht worden als huisgenoten. Je leert elkaar kennen en blijft vrienden voor het leven.Zie jij jezelf hierin terug, stuur ons een bericht en misschien zien we je terug onder het genot van een koude Heini.

De beschikbare kamer heeft een eigen wasbak, inloopkast en is volledig gemeubileerd.HopHop!


Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten..



Eigenschappen
Naam Oldenzaalsestraat
Enschede
Type Kamer
Aanbieder Kamernet
Oppervlakte 20
Douche true
Keuken true
Woonkamer true
Postcode 7523AD