Kotterstraat LEUKE STUDENTENKAMER TE HUUR DICHTBIJ HET CENTRUM

Prijs : € 489

Raalte

Onbekend


Kotterstraat LEUKE STUDENTENKAMER TE HUUR DICHTBIJ HET CENTRUM Ga naar Huurportaal-nl

voor € 489

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.

LEUKE STUDENTENKAMER TE HUUR DICHTBIJ HET CENTRUM Deze leuke kamer bevindt zich op loop en fietsafstand van het stadscentrum en centraal station.

Hier bevinden zich alle leuke winkels, diverse supermarkten, restaurants, bioscoop, theater en natuurlijk de vele uitgaansgelegenheden. De Universiteit, Fontys hogescholen, Avans hogescholen en het ROC, zitten alle op fietsafstand van deze kamer. Het is gelegen aan een rustige straat met een grasveldje aan de overkant en een aantal parkeerplaatsen. Indeling Het is ruime kamer van 15 m2.

Je deelt de keuken en badkamer met 3 andere personen. De kale huurprijs bedraagt € 489,09 euro per maand. U dient rekening te houden met een voorschot van € 150,00 euro per maand voor gas, water, elektra en internet. De totale huurprijs bedraagt € 639,09 euro per maand Men dient rekening te houden met een waarborgsom van €978,18 euro.

- Geen huisdieren toegestaan Indien u geïnteresseerd bent in deze woning kunt u reageren via onderstaande button..



Kaart

Eigenschappen
Naam Kotterstraat LEUKE STUDENTENKAMER TE HUUR DICHTBIJ HET CENTRUM
Raalte
Type Onbekend
Aanbieder Huurportaal-Nl
Oppervlakte 13
Aantal kamers 1
Postcode 8102 HZ