Oranjestraat

Prijs : € 750

Velp Gld


Oranjestraat Ga naar Directwonen-nl

voor € 750

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Directwonen-nl.

Per 17 maart is deze woonruimte met eigen balkon beschikbaar! De woonruimte is ideaal gelegen het centrum van Velp, dichtbij station Velp, Van Hall Larenstein (VHL), supermarkten en andere voorzieningen.

Hierdoor woon je centraal, maar toch in een rustige woonomgeving. De woonruimte bevindt zich op de eerste verdieping van de woning en bestaat uit twee kamers, waardoor je eenvoudig een apart woon- en slaapgedeelte kunt creëren. Daarnaast beschikt de woonruimte over een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet, én een eigen balkon. De muren zijn recent geschilderd na het vertrek van de vorige huurder.

De keuken wordt gedeeld met drie medebewoners. In de woning is internet van Ziggo aanwezig. Een fijne woonruimte op een goede locatie, ideaal voor een student!.



Kaart

Eigenschappen
Naam Oranjestraat
Velp Gld
Aanbieder Directwonen-Nl