Leuk Appartement

Prijs : € 793

Den Haag

appartement


Leuk Appartement Ga naar DirectWonen-nl

voor € 793

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij DirectWonen-nl.

Super leuk 2-kamer appartement beschikbaar! De woning is gelegen inéén van de meest gewilde wijken van Den Haag namelijk het Regentessekwartier.

Op loopafstand treft u de Weimarstraat en de Fahrenheitstraat. Met alle voorzieningen en gemakken van dien in de buurt is dit de ideale locatie! INDELING: Entree op straatniveau, u betreedt de gemeenschappelijke ruimte.U neemt de trap naar de 2e etage waar het appartement zich bevindt aan de voorzijde. Voordeur, entree appartement in de woonkamer. De woonkamer is ca.

16m2 en beschikt over een open keuken welke is voorzien van een kookplaat, afzuigkap en een koelkast. Slaapkamer van circa 5m2. En de badkamer welkeis voorzien van een douche, wastafel en toilet. De gehele woning is voorzien van een laminaat vloer en wordt verwarmd middels centrale verwarming.

De wasmachine/ droger aansluiting bevindt zich in de gezamenlijke hal en wordt gebruikt middels een muntsysteem..



Eigenschappen
Naam Leuk Appartement
Den Haag
Type Appartement
Aanbieder Directwonen-Nl
Provincie Zuid-Holland
Adres Regentesselaan
Oppervlakte 90
Aantal kamers 2
Douche Ja
Keuken Ja
Woonkamer Ja
Postcode 2562EH